Producent Reklam

Systemy wystawiennicze

Nasza firma oferuje Państwu systemy wystawiennicze. Działając jako agencja świadcząca kompleksowe usługi w tworzeniu reklamy, w naszej ofercie nie może zabraknąć oczywiście różnego typu systemów wystawienniczych. Należy do nich zaliczyć przede wszystkim takich form i produktów jak Roll-Up – y, Roll-Down – y, Potykacze, Standy, Ściany POP i wiele innych.

Roll-up

Roll – up to swoisty rodzaj systemu wystawienniczego, który to składa się z kasety zawierającej zwinięty wydruk (na tworzywie PCV lub papierze) oraz najczęściej aluminowych rurek. Stosunkowo krótki czas montażu i jednocześnie łatwość przechowywania oraz transportu (kaseta wraz z rurkami mieści się w niewielkiej torbie) powoduje, że jest to najpopularniejszy system. Z reguły wykorzystuje się go na najróżniejszych targach i prezentacjach.

Potykacz

Potykacze należą do jednych z wielu popularnych produktów reklamowych, które znajdują zastosowanie przede wszystkim przy realizowaniu projektów promocyjnych punktów usługowych, restauracji czy sklepów. Potykacz to najprostszy przykład stojaka prezentacyjnego. Wykorzystuje się tego typu elementy w najróżniejszego rodzaju działaniach promocyjnych i reklamowych. Z reguły ustawia się je na zewnątrz reklamowanego lokalu – restauracji, salonu fryzjerskiego, biura podróży itd.

Ramki OWZ

Wszelkiego rodzaju ramki OWZ idealnie nadają się do wykorzystania w sklepach i różnego rodzaju punktach sprzedaży. Znajdują one także zastosowanie jako tak zwane mini-gablotki na ogłoszenia w biurach i na zewnątrz budynków. Umożliwiają szybką i jednocześnie bardzo wygodną wymianę grafiki, czy tekstu. Prezentowany wydruk albo plakat zabezpieczony jest odpowiednim rodzajem przeźroczystego tworzywa antyrefleksyjnego o grubości dochodzącej do 0,5 mm. Nasza firma produkuje najróżniejsze ramki plakatowe z tak zwanym systemem otwórz – włóż – zatrzaśnij (OWZ), który umożliwia elegancką i nowoczesną ekspozycję dowolnej informacji. Narożniki mogą występować w formie zaokrąglonej, plastikowej lub aluminiowej. Mogą być też one ukośnie cięte. Ramki bez najmniejszego trudu można zamontować na ścianie bądź powiesić w witrynie. Opcjonalnie każda ramka OWZ może zostać wyposażona w system ryglowania zabezpieczający tablicę przed otwarciem przez osoby nieupoważnione.

Ściana wystawowa

Ściana wystawowa zapewnia nie tylko łatwą, ale przede wszystkim niezwykle komfortową ekspozycję materiałów informacyjnych oraz innych druków, plakatów, ulotek, folderów wewnątrz lub na zewnątrz budynku. Ścianka wykonana z profili aluminiowych anodowanych lub malowanych proszkowo na dowolny kolor z palety RAL, wybrany wcześniej przez klienta. Ścianki ECO Line są wykonane z lekkiego i prostego, ale eleganckiego profilu.

systemy

HOT ART Przemysław Zaczek realizuje projekt nr WND-RPPD.01.04.01-20-0172/19 pn. „ Doradztwo na rzecz Hot Art Przemysław Zaczek” zgodnie z umową nr UDA-RPPD.01.04.01-20-0172/19-00 zawartą dnia 9 września 2020 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej I Wzmocnienie potencjału i konkurencyjności gospodarki regionu, Działania 1.4 Promocja przedsiębiorczości oraz podniesienie atrakcyjności inwestycyjnej województwa. Celem projektu jest zwiększenie zdolności przedsiębiorstwa HOT ART Przemysław Zaczek do udziału w procesie wzrostu i innowacji a w konsekwencji do wzrostu transferu wiedzy, innowacji i technologii dzięki zakupionej prorozwojowej usłudze doradczej.

Wartość projektu 61 500,00 PLN
Wkład Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego 42 500,00 PLN.