Producent Reklam

Projekty graficzne – Projektowanie 3D

Projekty graficzne są jedną z dziedzin działalności każdej agencji reklamowej. Nasza firma, jako profesjonalna agencja reklamowa, tworzy całościową reklamę – od podstaw. Tworzymy projekty graficzne od tych najprostszych po nawet najbardziej skomplikowane i wymagające pomysłowości. Posiadamy wysoce wykwalifikowaną ekipę grafików, która jest w stanie zaprojektować praktycznie wszystko. Wytwory pracy ich rąk są ograniczone jedynie przez wyobraźnię naszego klienta. Drukujemy wszelkiego typu wydawnictwa reklamowe, które wspierają sprzedaż produktu lub też usługi. Dysponujemy profesjonalnymi zespołami drukującymi do formatu B2. Są one wsparte niezwykle bogatym wyposażeniem dodatkowym, które pozwala na precyzyjne i jednocześnie na specjalistyczne wykańczanie wszelkiego rodzaju druków. Atrakcyjne efekty dekoracyjne uzyskiwane są między innymi przez wzbogacanie drukowanych materiałów folią metalizowaną. Stosujemy też różne metody uszlachetniania druku, które zabezpieczają przed uszkodzeniami typu zagniecenia, zadrapania lub zamoczenia i w wyraźny sposób podnoszą też atrakcyjność reklamową ulotek, druków, teczek ofertowych itp. Wykorzystujemy też metodę przetłoczenia wzoru, dzięki czemu można uzyskać wizualny efekt trójwymiarowości. Dodatkowo przetłoczenia mogą być powlekane metalizowaną folią, co znacznie zwiększa atrakcyjność wyrobu. Ponadto drukujemy również książki beletrystyczne, podręczniki akademickie, katalogi, foldery, karty katalogowe, czasopisma i wiele innych tym podobnych.

p_projekty

Projektowanie 3D

Wizualizacje 3D to jedna z najnowocześniejszych form prezentacji poszczególnych produktów, które to zostały stworzone techniką grafiki trójwymiarowej. Wszystkie realizacje, które to są wykonywane techniką 3D, dają możliwość przedstawienia dowolnego obiektu lub miejsca w formie fotorealistycznych wizualizacji. Od fotografii jednakże różnią się tym, że wszystkie przedstawiane obrazy mogą być zaprezentowane w praktycznie dowolnej konfiguracji światła, ustawieniu otoczenia czy nawet wykorzystanych materiałów. Największa różnica jest jednak taka, że wizualizacje 3D ukazują fizycznie nieistniejące formy. Wizualizacje 3D to świetne rozwiązanie dla projektantów i architektów. Umożliwiają im one przedstawienie wszystkich pomysłów w formie graficznej z niezwykle realistycznym odwzorowaniem istniejącej rzeczywistości. Z licznych zalet wizualizacji 3D korzystają także przedsiębiorcy, którzy stawiają na profesjonalną formę reklamy. Przygotowywane w taki sposób najróżniejsze prezentacje i pokazy multimedialne dają Klientom możliwość niezwykle szczegółowego zaznajomienia się z ofertą. Przez to tym samym znacząco wpływają na podwyższenie atrakcyjności wizerunku firmy.

projekty3d

HOT ART Przemysław Zaczek realizuje projekt nr WND-RPPD.01.04.01-20-0172/19 pn. „ Doradztwo na rzecz Hot Art Przemysław Zaczek” zgodnie z umową nr UDA-RPPD.01.04.01-20-0172/19-00 zawartą dnia 9 września 2020 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej I Wzmocnienie potencjału i konkurencyjności gospodarki regionu, Działania 1.4 Promocja przedsiębiorczości oraz podniesienie atrakcyjności inwestycyjnej województwa. Celem projektu jest zwiększenie zdolności przedsiębiorstwa HOT ART Przemysław Zaczek do udziału w procesie wzrostu i innowacji a w konsekwencji do wzrostu transferu wiedzy, innowacji i technologii dzięki zakupionej prorozwojowej usłudze doradczej.

Wartość projektu 61 500,00 PLN
Wkład Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego 42 500,00 PLN.