Producent Reklam

Kasetony Reklamowe

Kasetony Reklamowe

Kasetony Świetlne – wszystkie kasetony podświetlane stanowią doskonałą przestrzenną formę reklamy, która jest wykorzystywana zarówno wewnątrz, jak i także na zewnątrz budynków. Największym atutem tego rodzaju reklamy są przede wszystkim duże powierzchnie, które pozwalają na ulokowanie na nich zarówno form graficznych, jak i także wszelkiego rodzaju tekstów informacyjnych reklamowanej firmy.

Ogromna różnorodność zarówno ich form jak i również kształtów powoduje, że kasetony stanowią niezwykle uniwersalny środek promocji produktów, usług lub znaków firmowych. Dzięki takim cechom stanowią doskonały punkt informacyjny dla stałych i przyszłych klientów reklamowanej firmy.

Kaseton jednostronny

Wykonany jest zazwyczaj z profilu reklamowego aluminiowego, którego szerokość wynosi 16 cm. Czoło kasetonu jest podświetlane przy użyciu świetlówek. Cały front reklamy stanowi płyta biała – plexiglas 2 lub 3 mm grubości. Tył reklamy wykonany jest z 3 mm białego komatexu.

Kaseton dwustronny

Posiada boki z profilu reklamowego aluminiowego o szerokości 16 cm. Czoło kasetonu podświetlane jest przy użyciu świetlówek. Front reklamy stanowi płyta plexiglas o grubości 2 lub 3 mm.

Kasetony świetlne dwustronne z licem wypukłym

Wszystkie kasetony tego rodzaju zbudowane są z frontowej i tylnej płyty plexi oraz ramy stalowej lub alumniniowej. Zaletą tego rodzaju kasetonów są przede wszystkim powierzchnie reklamowe, które podświetlane są przy użyciu świetlówek 230 V. Kasetony wykonuje się z płyt plexiglas 2 mm i zamocowuje w specjalnym profilu. Góra i spód kasetonu to elementy wytłaczane z ABS-u lub PVC.

Kaseton z frezowanym licem z płyty dibond oraz profilem aluminiowym

Kasetony z elastycznym licem – winylowy

Kasetony wykonane w tej technologii dają możliwość wykonania kasetonu do długości 50 m czego nie można osiągnąć przy wykorzystaniu standartowych materiałów.

Kaseton gięty z frezowanym licem oraz bokami z płyty dibond.
Kasetony LED slim design

Podświetlany diodami LED o bardzo cienkiej budowie – tylko 3 mm – z oświetlonymi krawędziami jak i również z frezowanymi literami.

Kaseton gięty z frezowanym licem oraz bokami z płyty dibond + litery z pleksi 3D lub litery z efektem Hallo.

Kasetony z Dibonu

Kasetony reklamowe z dibondu to forma, która trafi w gusta nawet najbardziej wymagających i wybrednych klientów. Dibond dzięki połączeniu aluminium i tworzywa sztucznego dodaje kasetonom elegancji i szlachetności.

kaseton3

kaseton1

kaseton2

HOT ART Przemysław Zaczek realizuje projekt nr WND-RPPD.01.04.01-20-0172/19 pn. „ Doradztwo na rzecz Hot Art Przemysław Zaczek” zgodnie z umową nr UDA-RPPD.01.04.01-20-0172/19-00 zawartą dnia 9 września 2020 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej I Wzmocnienie potencjału i konkurencyjności gospodarki regionu, Działania 1.4 Promocja przedsiębiorczości oraz podniesienie atrakcyjności inwestycyjnej województwa. Celem projektu jest zwiększenie zdolności przedsiębiorstwa HOT ART Przemysław Zaczek do udziału w procesie wzrostu i innowacji a w konsekwencji do wzrostu transferu wiedzy, innowacji i technologii dzięki zakupionej prorozwojowej usłudze doradczej.

Wartość projektu 61 500,00 PLN
Wkład Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego 42 500,00 PLN.